Müügiinfo

Kortermajad Tõrvalille tn 4, 5, 6, Tiskre, Harku vald, Harjumaa

Broneerimine

Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni (kuni 4 nädalat). Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 5000 euro suuruse ettemakse.  

Võlaõiguslik müügileping

Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu eelduseks on ostja poolt tasutud 15% ostu-müügi tehingu väärtusest.

Asjaõiguslik leping

Peale hoone ja korteri valmimist sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping. Ostja tasub ülejäänud ostusumma maksumusest ja saab pinna omanikuks. Kõik ostu-müügitehingutega seotud notaritasud ja riigilõivud tasub ostja. 

LEPINGU HINNAS SISALDUB:

  • korteri lõplik valmidus vastavalt projektdokumentatsioonile;
  • tasu tehnovõrkude rajamise ja liitumise eest (vesi, elekter, kanalisatsioon, küte, ventilatsioon).

LEPINGU HINNAS EI SISALDU:   

  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv (tasub ostja);
  • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valvesignalisatsiooniga.

Ehitusgarantii

Kahe aasta möödumisel teostab ehitaja garantiitööd. Võimalusel tehakse neid kogu majas samaaegselt. Vead, mis takistavad majaosa tavapärast kasutamist, parandatakse jooksvalt peale vea ilmnemist.

 

PANE TÄHELE! 

  • Arendajal on õigus muuta müümata korterite, panipaikade ja parkimiskohtade plaane ja müügihindu. 
  • Arendajal on õigus täiendada/muuta müügitingimusi personaalse müügipakkumise vormistamisel. 
  • Kõik kodulehe ja siseviimistluspakettide pildid ning graafilised materjalid on illustreerivad ning ei pruugi iseloomustada konkreetset toodet.
  • Arendajal on õigus siseviimistluspakettide tooteid ja viimistlusmaterjale muuta asendades tooted ja materjalid samaväärsetega.

Koostöö pankadega

Nii Swedbank kui LHV Pank on teinud kodu ostu lihtsamaks ja mugavamaks.

Pöördudes Swedbanga poole, kasutage sooduskoodi FISKKV, mille tulemusena teenindatakse Teid eelisjärjekorras. Nii samuti on ka LHV Panga puhul, kuhu pöördudes kasutage sooduskoodi FISK.

Tiskreaed majad ehitatakse energiasäästlikud ja madalate kõrvalkuludega (maaküte ja päikesepaneelid), mille tõestuseks on maja arvestluslik energiaklass A, mis võimaldab pankadel väljastada soodustingmustel laenu. Eks kõige eeldus laenu taotlemisel on Teie kui laenutaotleja võime laenu taotleda, aga üks tingimusi kvaliteetse vara näol, Tiskreaed kortermajad, on täidetud. 

Võta ühendust

Tunne huvi, vastame personaalselt!

Fisk OÜ

Jarno Kaupmees

Tel: +372 51 20 378

E-post: jarno@fisk.ee    *Kõik pildid kodulehel hoonetest ja korteritest on illustratiivsed ja võivad sisaldada ebatäpsuseid.